تبلیغات
بهترین فیلمهای سینمای هالیوود و ایران - سیندرلا من Cinderella Man

سیندرلا من Cinderella Man


فیلم زیبای سیندرلا من محصول سال 2005 سینمای هالیوود میباشد كه در نوع ژانر خود بی نظیر است این فیلم بر اساس یك داستان دراماتیك ساخته شده است در زیر خلاصه كوتاهی از این فیلم زیبا را مشاهده خواهید كرد:
مردی كه سالها برای دوست و شریك خود در میدان نبرد به مبارزه بوكس میپرداخت و از این راه درآمد خوبی برای دوستش و خودش و خانواده اش به دست آورده بود و همیشه و همه كس آرزو داشتند تا مثل او باشند،روزی در یكی از همین مبارزات با شكستگیه دستش روبرو میشود و دوست وی كه یك زمانی حامیه وی بوده اورا ترك میكند و به او میگوید كسی كه نتواند مشت زنی كند به درد من نمیخورد.
وی پس از این اتفاق به شدت به كمبود مالی برخورد كرده و مجبور میشود كه با دست شكسته در معدنی مشغول به كار شود.اوضاع خراب او تا جایی بیخ پیدا میكند كه حتی پولی برای پرداخت مالیات آب و برقش را هم ندارد.
در این بین او با حمایت عاطفی زن خود روبرو بود و تنها چیزی كه اورا سر پا نگه میداشت زن و فرزندانش بودند.
در یك روزی كه مجبور شده بود فرزند بزرگ خانواده را به دلیل بی ژولی به شهر نزد اقوامش بفرستد خود او به كاباره ای میرود كه یك زمانی مكان گردشی و خوش گذرانیه خود او بوده است.
دوستان وی همه در ان مكان حضور داشته و اورا نگاه میكردند.
وی هم كلاه روی سرش را در میاورد و شرح حال زندگی خود را رو میكند و كلاه را به سمت دوستانش میگیرد و از آنها درخواست مقداری پول برای پرداخت مالیات برقش دارد و با حمایت دوستانش روبرو میشود.
با گذشت چند روز و اتفاقات گوناگون روزی نزد رفیقش میرود و از او میخاهد كه باز به او فرصت بدهد تا مبارزه كند ولی دوستش به او میگوید كه تو دستت شكسته است و نباید این كار را انجام بدهی و لی با اصرار وی دوستش راضی میشود و وی بار دیگر به داخل رینگ میرود.
و از همین رو كم كم به عرش باز میگردد و به زندگیه سابقش نوا میدهد.

به شما دوستان عزیز پیشنهاد میكنم كه حتما این فیلم زیبا را ببینید...


برچسب ها: سیندرا من، فیلم زیبا.بهترین فیلم سال، سینمای هالیوود.فیلم، cinderella man،

مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس